Warsztaty
Kreatywne

Zastanawiasz się jakie i jak zrobić warsztaty dla dzieci i dorosłych, aby były angażujące i zapamiętane na długo?
A może szukasz warsztatów które będą spójne z tematem Twojego eventu lub misją i wizją firmy?
Świetnie, bo warsztaty kreatywne prowadzę i projektuję od 2015 roku. W naszym katalogu mamy już ponad 50 różnych warsztatów, jednak cały czas tworzymy nowe, takie które będą pasować do eventów na których bywamy. Eco? Etno? Folk? a może z pogranicza filmów akcji? żaden problem.

Nasze warsztaty wyróżnia to, że pozytywnie wpływają na doskonalenie umiejętności manualnych dzieci, rozwijają ich zmysły, a nawet zdolność twórczego myślenia. Moi animatorzy zapraszają do różnorakich aktywności dzieci ale i dorosłych. Dodatkowo najmłodsi goście imprezy mogą zapomnieć o nudzie, bo z nami czeka na nich wyłącznie niezapomniana przygoda pełna interesujących rozrywek.

Organizacja kreatywnych warsztatów dla dzieci to nasz konik. Dlatego możemy Ci zaproponować zarówno warsztaty, które należą do klasyki, jak również takie, które opierają się na autorskich pomysłach naszych kreatywnych animatorów. Zawsze ciekawym wyzwaniem są dla nas imprezy tematyczne, do których tworzymy poszczególne warsztaty oraz gry i zabawy dla dzieci. Przekonaj się sam, że nasze oryginalne podejście do zabawy i jednocześnie edukacji, może doskonale sprawdzić się na Twoim przyjęciu czy evencie.

 

Nasze MBA


Jeśli szukasz zespołu który zorganizuje Twój event, to świetnie trafiłeś! Mamy Animatorów, Wodzirejów, Konferansjerów, a także szkolimy z wielu tematów, MBA to przede wszystkim:


  • Kreowanie contentowych eventów
  • Projektowanie warsztatów dla dzieci i dorosłych
  • Prowadzenie uroczystości, eventów dla rodzin
  • Eventy Teambuildingowe w formie CAMP'ów
KUP DEKALOG ANIMATORA