O NAS
Czyli kim jestem Ja
i moja Ekipa

Ciekawe jest to jak życie nas kieruje w różne miejsce i do różnych ludzi. Z wykształcenia jestem mgr inż. Biotechnolog i ukończyłam Politechnikę Rzeszowską na wydziale Chemii. Jednak na drugim roku studiów zaczęłam poznawać czym jest biznes. Tak zostałam Certyfikowanym Coachem ICI, Praktykiem NLP. Po jakimś czasie znowu zapragnęłam się rozwijać i ukończyłam podyplomowe studia Menadżerskie. Kto wie co jeszcze mnie czeka.

Na co dzień prowadzę Małą Akademię (Mini Brain Academy) – centrum edukacyjno-animacyjne dla dzieci i młodzieży. Mała akademia jako pierwsza w Rzeszowie zaproponowała alternatywną edukację dla najmłodszych. Wyspecjalizowała się również w organizacji i prowadzeniu eventów skupiając wokół siebie animatorów z krwi i kości. Mawiają, że zarażam optymizmem, dlatego praca z dziećmi jest dla mnie szczególnie przyjemna. Bo głównie dzieci nie znające jeszcze stereotypów, potrafią w każdej sytuacji cieszyć się z byle czego. Współpracujący animatorzy, jak i klienci cenią sobie pozytywne i profesjonalne podejście do pracy z MBA i ze mną. Od lat zdobywam doświadczenie w jednej z gałęzi marketingu wielopoziomowego – promując naturalne suplementy marki Calvita. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie sprzedażowe i marketingowe, a obecnie poszerzam swoją wiedzę zarządczą i organizacyjną jako głównodowodzący w firmie.

Uważam, że wiedza zdobyta a nie przekazana nie ma sensu, dlatego bardzo chętnie dzielę się swoją wiedzą podczas wystąpień publicznych. Nie boję się mikrofonu czy kamery, wręcz to jest to co chcę robić - występować i przemawiać. Sprawdzam się zarówno jako prelegent, dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą zakresu sprzedaży, przedsiębiorczości, emocji czy motywacji jak również w roli konferansjera. Dlatego też na koncie mam obszerne kursy on-line. Jako urodzona optymistka z toną kreatywności. Odnajduję się również jako animator podczas imprez, wesel, konferencji czy przyjęć. Chętnie zajmuje się młodszą, ale też starszą grupą gości jako wodzirej. Kreatywne podejście do świata, wyczucie sytuacji i spostrzegawczość w połączeniu z empatią dały początek pracy jako trener mentalny. Staram się wspierać osoby szukające odpowiedzi, chcące się rozwijać. Na co dzień idę przez świat z mottem – IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT! a moim kolejnym celem jest zostanie Trenerem.

Jeśli chcesz, abym zaraziła optymizmem twoich gości podczas wydarzenia biznesowego czy imprezy rodzinnej, napisz lub zadzwoń! Pamiętaj, kontakt nic nie kosztuje.

 

Trochę informacji...


 .

350+

Imprez rocznie


10+

Lat w biznesie i sprzedaży


5+

Lat "na swoim"


200+

Godzin przeprowadzonych szkoleń za mną


 

Nasze MBA


Jeśli szukasz zespołu który zorganizuje Twój event, to świetnie trafiłeś! Mamy Animatorów, Wodzirejów, Konferansjerów, a także szkolimy z wielu tematów, MBA to przede wszystkim:


  • Kreowanie contentowych eventów
  • Projektowanie warsztatów dla dzieci i dorosłych
  • Prowadzenie uroczystości, eventów dla rodzin
  • Eventy Teambuildingowe w formie CAMP'ów

Dlaczego robię to co robię?bo bywam w wielu miejscach


bo poznaję "masę" ludzi

Organizacja Eventów to jest jeden z tych najbardziej stresujących zawodów jednak daje mnóstwo satysfakcji,radości i możliwości kreatywnego polotu. Kocham to!

KUP DEKALOG ANIMATORA