Animator
Wodzirej

Animator prowadzący to osoba, która najlepiej sprawdzi się podczas imprez, takich jak: chrzciny, komunie, urodziny czy wesela. Swoją charyzmą i zaangażowaniem animator czasu wolnego koncentruje się na uczestnikach zabawy, pobudzając ich do aktywności. Bez względu na grupę wiekową motywuje i wspiera wszystkich w świetnej rozrywce, jednocześnie koordynując całe przedsięwzięcie. Ja oraz moi Animatorzy prowadzący w Mini Brain Academy, to ludzie z pasją, którzy z łatwością nawiązują kontakt z grupą i z uśmiechem prowadzą imprezę.

Określenie „dusza towarzystwa” idealnie pasuje do tego co wyrabiam jako Wodzirej. Doskonale radzą sobie podczas dużych imprez, zachęcając do zabawy zarówno dzieci jak i dorosłych. Wodzirej z pasją jest zawsze perfekcyjnie przygotowany do danej imprezy. Przyciąga do zabawy wysoką kulturą osobistą, nienaganną aparycją i swoją wewnętrzną energią. Podczas wydarzenia używa licznych rekwizytów i atrakcji, które na długo pozostają w pamięci gości. Zaprasza uczestników do zabawy, animacji tanecznych i ruchowych, angażując dzieci, dorosłych, a nawet seniorów do wspólnego spędzenia czasu. Przyjęcia prowadzone przez wodzirejów są przepełnione dobrą atmosferą, dużą dawką śmiechu, świetną zabawą i niezapomnianymi wrażeniami.

 

Nasze MBA


Jeśli szukasz zespołu który zorganizuje Twój event, to świetnie trafiłeś! Mamy Animatorów, Wodzirejów, Konferansjerów, a także szkolimy z wielu tematów, MBA to przede wszystkim:


  • Kreowanie contentowych eventów
  • Projektowanie warsztatów dla dzieci i dorosłych
  • Prowadzenie uroczystości, eventów dla rodzin
  • Eventy Teambuildingowe w formie CAMP'ów
KUP DEKALOG ANIMATORA